Jesteśmy zespołem ekspertów tworzących cyfrowe obrazy

Jesteśmy zespołem ekspertów tworzących cyfrowe obrazy architektury, wzornictwa przemysłowego, krajobrazu i wielu innych dziedzin sztuki. Nasza praca to odpowiednia interpretacja planów i koncepcji projektowych oraz przedstawienie ich w najkorzystniejszej formie za pomocą profesjonalnych wizualizacji. 10 lat doświadczenia, architektoniczny background oraz zaufany team pozwoliły nam zbudować pozycję w branżowej czołówce.

Obrazy twojej wyobraźni nigdy nie będą w pełni zrozumiałe dla innych.
To co wpływa pozytywnie na twoje emocje, nie musi wpływać tak samo na emocje innych.

Czym się zajmujemy?

DIG tworzy komputerowo wygenerowane obrazy dla branży nieruchomości i biur architektonicznych. Nasz doświadczony zespół korzysta z dostarczonych materiałów, takich jaki rysunki techniczne, inspiracje oraz zdjęcia aby stworzyć fotorealistyczną interpretację projektu, mającą pomóc deweloperom, inwestorem, konsultantom czy architektom w zrozumieniu skali i stylu inwestycji, a także posłużyć jako główne narzędzie marketingowe i informacyjne.

Czym się zajmujemy?
Wizualizacje architektury i architektury wnętrz
Wirtualne spacery
Animacje
Wizualizacje produktów
Modelowanie 3D
Prezentacje multimedialne
Gdzie możemy pomóc?
Działy marketingu i sprzedaży
Prezentacje inwestycji
Przetargi i konkursy
Konsultacje publiczne
Procedury planistyczne
Targi mieszkaniowe

Jak to robimy?

Jako eksperci  w naszej dziedzinie tworzymy cyfrowe obrazy wiernie oddające istniejące i planowane warunki architektoniczno – urbanistyczne. Korzystając z nowoczesnego oprogramowania, detalicznych rysunków i informacji lokalizacyjnych obrazujemy budynek, który jeszcze nie powstał. Materiały wykończeniowe, oświetlenie, współzależność budynku od sąsiednich inwestycji, zacienienie czy otaczająca zieleń – wszystkie najdrobniejsze detale uwzględniane są w naszych wizualizacjach.

Modelowanie i podstawowe oświetlenie

Zaczynamy od zbudowania podstawowego modelu i przedstawienia go w uniwersalnym oświetleniu. Pomaga nam to sprawdzić skalę i ustawić kilka pierwszych kadrów, za pomocą których komunikujemy się z klientem i określamy wspólne ambicje

Dodawanie detali

Po wyborze kadrów i ustaleniu kierunków kreatywnych zaczynamy zwiększać jakość modelu dodając detale, faktury materiałów, elementy tła i podstawowej roślinności. Dodatkowo, dobieramy konkretne oświetlenie pod każdy z wybranych kadrów.

Tekstury i materiały

Po zakończeniu modelowania kontynuujemy pracę nad materiałami, tworząc je fotorealistycznymi i/lub dodając skanowane w 3D elementy.

Postprodukcja

Ostatnim etapem pracy nad obrazem jest postprodukcja, podczas której dodajemy takie detale jak chmury, mgły, ludzi lub zwierzęta oraz pracujemy nad ostatnimi korektami kolorów, kontrastów i nasyceń..

Finalny produkt

Finalny obraz to fotorealistyczna wizualizacja nieistniejącego projektu. Właśnie tak konwertujemy plany i marzenia w cyfrowo “namacalne” produkty.